Продаж комп'ютерного обладнання
Системна інтеграція
ІТ-аутсорсинг
  • (044) 501-33-03
    (044) 503-33-03

    телефон
  • info@host-unit.com.uaemail
Серверы :: Кабели, удлинители, адаптеры, переходники
НайменуванняКодЦіна готівка, грн.Ціна без/гот, грн.Наявність
DELL
470-AAVH Кабель Dell Networking, Cable, SFP+ to SFP+, 10GbE, Copper Twinax Direct Attach Cable, 1M 470-AAVH 1 787.401 787.40да
470-AAVG Кабель Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 5 Meter CusKit 470-AAVG 2 799.902 799.90звоните
470-ABDR Кабель DELL 12Gb HD-Mini SAS cable 2m Customer Kit 470-ABDR 3 088.803 088.80звоните
470-13551-CT19-06 Кабель Dell Networking, Cable, QSFP+ to QSFP+, 40GbE Passive Copper Direct Attach Cable, 3 Meter 470-13551-CT19-06 4 873.504 873.50звоните
HP
861412-B21 Кабель HPE CAT6A 4ft Cbl 861412-B21 1 152.901 152.90звоните
Q0Q04A Кабель HPE C13/C14 WW 10A 2m Blk 6pc Lckng PC Q0Q04A 2 913.302 913.30звоните
QK734A Кабель HP Premier Flex LC/ LC OM4 2f 5m Cbl QK734A 3 261.603 261.60да
407339-B21 Кабель HP Ext Mini SAS 2m Cable 407339-B21 4 166.104 166.10звоните

Всього рядків: 8

Ви замовили:

    Очистити
    Оформити заказ Обрано: 0 товарів Сума: 0
    Всі категорії
    Всі виробники
    Завантажити повний прайс в форматі:
    XLS ZIP