Продаж комп'ютерного обладнання
Системна інтеграція
ІТ-аутсорсинг
  • (044) 501-33-03
    (044) 503-33-03

    телефон
  • info@host-unit.com.uaemail
Сетевое оборудование :: Коммутаторы
НайменуванняКодЦіна готівка, грн.Ціна без/гот, грн.Наявність
ALCATEL
OS6350-CBL-60CM Alcatel-Lucent stacking cable for OS6350 series switches (OS6350-CBL-60CM) OS6350-CBL-60CM 3 682.803 682.80звоните
1000Base-LX Gigabit Ethernet optical transceiver SFP-GIG-LX 4 676.404 676.40звоните
1000Base-SX Gigabit Ethernet optical transceiver (SFP MSA). Supports multimode fiber over 850nm wavelength (nominal) with an LC connector. Typical reach... SFP-GIG-SX 4 676.404 676.40звоните
OS2220-24-EU Коммутатор Alcatel-Lucent OS2220-24: WebSmart Gigabit 1RU, 24 RJ-45 10/100/1G, 2xSFP ports, AC pw. OS2220-24-EU 10 403.1010 403.10звоните
OS2220-P24-EU Коммутатор Alcatel-Lucent OS2220-P24: WebSmart Gigabit 1RU, 24 PoE RJ-45 10/100/1G, 2xSFP ports, AC OS2220-P24-EU 16 923.6016 923.60звоните
OS2220-48-EU Коммутатор Alcatel-Lucent OS2220-48: WebSmart Gigabit 1RU, 48 RJ-45 10/100/1G, 2xSFP ports, AC pw. OS2220-48-EU 19 332.0019 332.00звоните
OS6350-24-EU Коммутатор Alcatel-Lucent OS6350 VALUE 24P 10/100 /1000 EU CORD / 4SFP OS6350-24-EU 21 516.3021 516.30звоните
Коммутатор Alcatel-Lucent OS6350 VALUE 24P 10/100/1000 POE - EU CORD OS6350-P24-EU 42 722.1042 722.10звоните
OS6465-P6-EU Alcatel-Lucent OS6465-P6 Switch,75W AC PSU and EU Cord OS6465-P6-EU 53 805.6053 805.60звоните

Всього рядків: 9

Ви замовили:

    Очистити
    Оформити заказ Обрано: 0 товарів Сума: 0
    Всі категорії
    Всі виробники
    Завантажити повний прайс в форматі:
    XLS ZIP