Продаж комп'ютерного обладнання
Системна інтеграція
ІТ-аутсорсинг
  • (044) 501-33-03
    (044) 503-33-03

    телефон
  • info@host-unit.com.uaemail
Сетевое оборудование :: Коммутаторы
НайменуванняКодЦіна готівка, грн.Ціна без/гот, грн.Наявність
Extreme
SR XFP Module 10GBASE-SR XFP, LC Connector 10121 307.09307.09да
10917 Summit X480 AC PSU AC Power Supply module for Summit X480 series switches 10917 307.09307.09да
10931 Summit 750W PoE AC PSU 750W PoE AC Power Supply Module 10931 717.50717.50да
10913 EPS-600LS External Power System power module for EPS-C, 600 Watts 10913 1 036.071 036.07да

Всього рядків: 4

Ви замовили:

    Очистити
    Оформити заказ Обрано: 0 товарів Сума: 0
    Всі категорії
    Всі виробники
    Завантажити повний прайс в форматі:
    XLS ZIP