Продаж комп'ютерного обладнання
Системна інтеграція
ІТ-аутсорсинг
  • (044) 501-33-03
    (044) 503-33-03

    телефон
  • info@host-unit.com.uaemail
Сетевое оборудование :: Медиаконвертеры
НайменуванняКодЦіна готівка, грн.Ціна без/гот, грн.Наявність
DMC-G01LC Медиаконвертер D-Link DMC-G01LC 10/ 100/ 1000BaseT to Gigabit SFP DMC-G01LC 834.30834.30да
DMC-F02SC Медиаконвертер D-Link DMC-F02SC DMC-F02SC 942.30942.30да
DMC-F30SC Медиаконвертер D-Link DMC-F30SC 100BasetTX to SingleMode fiber (30Km, SC) DMC-F30SC 1 077.301 077.30звоните
DMC-F20SC-BXD Медиаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXD WDM (TX 1550NM) Single-MD DMC-F20SC-BXD 1 123.201 123.20да
DMC-F15SC Медиаконвертер D-Link DMC-F15SC 100BaseTX to SM Fiber (15km, SC) DMC-F15SC 1 169.101 169.10да
DMC-G20SC-BXU Медиаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXU 1xGE, 1x1000BaseLX WDM SM 20км, SC DMC-G20SC-BXU 1 333.801 333.80да
DMC-G10SC Медиаконвертер D-Link DMC-G10SC 1xGE, 1x1000BaseLX, SM 10км, SC DMC-G10SC 1 333.801 333.80звоните
DMC-F60SC Медиаконвертер D-Link DMC-F60SC SingleMode fiber (60Km, SC) DMC-F60SC 1 574.101 574.10звоните
DMC-G20SC-BXD Медиаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXD 1xGE, 1x1000BaseLX WDM SM 20км, SC DMC-G20SC-BXD 1 598.401 598.40да
DMC-G02SC Медиаконвертер D-Link DMC-G02SC 1xGE, 1x1000BaseSX, MM Fiber (550м, SC) DMC-G02SC 1 598.401 598.40звоните
DMC-805G Медиаконвертер D-Link DMC-805G 1000BaseTX to SFP DMC-805G 1 665.901 665.90да
DMC-300SC Медиаконвертер D-Link DMC-300SC 100BaseTX to MM Fiber (2км) DMC-300SC 1 833.301 833.30да
DMC-515SC Медиаконвертер D-Link DMC-515SC 100BaseTX to SM Fiber (15км) DMC-515SC 2 111.402 111.40да
DMC-530SC Медиаконвертер D-Link DMC-530SC 100BaseTX to SM Fiber (30км) DMC-530SC 2 338.202 338.20звоните
DMC-920T Медиаконвертер D-Link DMC-920T 100BaseTX/ FX 20km WDM DMC-920T 2 608.202 608.20да
DMC-1002 Модуль D-Link DMC-1002 SNMP для DMC-1000 DMC-1002 3 933.903 933.90звоните
DMC-1001/DC Модуль D-Link DMC-1001/ DC БП для шасси DMC-1000 DMC-1001/DC 5 327.105 327.10да
DMC-1910R Медиаконвертер D-Link DMC-1910R 1000BaseT-BaseLX (15км) Single Fiber Bi-Direction Media Convert DMC-1910R 5 394.605 394.60звоните
DMC-1000 Шасси D-Link DMC-1000 DMC-1000 9 339.309 339.30да
MikroTiK
RBFTC11 Медиаконвертер MikroTik RBFTC11 1xGE, 1xSFP RBFTC11 1 093.501 093.50звоните
MC110CS Медиаконвертер TP-LINK MC110CS MC110CS 796.50796.50да
MC112CS Медиаконвертер TP-LINK MC112CS MC112CS 874.80874.80звоните
MC111CS Медиаконвертер TP-LINK MC111CS MC111CS 1 042.201 042.20да
MC200CM Медиаконвертер TP-LINK MC200CM MC200CM 1 274.401 274.40да
MC210CS Медиаконвертер TP-LINK MC210CS MC210CS 1 274.401 274.40звоните

Всього рядків: 25

Ви замовили:

    Очистити
    Оформити заказ Обрано: 0 товарів Сума: 0
    Всі категорії
    Всі виробники
    Завантажити повний прайс в форматі:
    XLS ZIP