Продаж комп'ютерного обладнання
Системна інтеграція
ІТ-аутсорсинг
  • (044) 501-33-03
    (044) 503-33-03

    телефон
  • info@host-unit.com.uaemail
Сетевое оборудование :: Модули для коммутаторов
НайменуванняКодЦіна готівка, грн.Ціна без/гот, грн.Наявність
DIGITUS
DN-81003-01 Модуль DIGITUS SFP 1.25 Gbps, SM 20km, LC Simplex, 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm, HP-compatible DN-81003-01 691.67691.67да
DN-95102-1 PoE-Инжектор DIGITUS PoE 802.3af, 10/100/1000 Mbps, Output max. 48V, 15.4W DN-95102-1 772.03772.03да
DN-81004-01 Модуль DIGITUS SFP 1.25 Gbps, SM 20km, LC Simplex, 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm, HP-compatible DN-81004-01 774.90774.90звоните
DN-81005 Модуль DIGITUS 1.25 Gbps Copper SFP, 100m, RJ45, 10/100/1000Base-T DN-81005 1 067.641 067.64да
DN-81002 Модуль DIGITUS 1.25 Gbps SFP, 80km, SM, LC Duplex, 1000Base-ZX, 1550nm DN-81002 1 446.481 446.48да
DN-95123 PoE-Экстендер DIGITUS Gigabit PoE+, 22W, 100m DN-95123 1 592.851 592.85да
DN-82060 PoE-Экстендер DIGITUS Fast Ethernet PoE + VDSL 500m set DN-82060 5 151.655 151.65звоните

Всього рядків: 7

Ви замовили:

    Очистити
    Оформити заказ Обрано: 0 товарів Сума: 0
    Всі категорії
    Всі виробники
    Завантажити повний прайс в форматі:
    XLS ZIP