Продаж комп'ютерного обладнання
Системна інтеграція
ІТ-аутсорсинг
  • (044) 501-33-03
    (044) 503-33-03

    телефон
  • info@host-unit.com.uaemail
Сетевое оборудование :: Модули для коммутаторов
НайменуванняКодЦіна готівка, грн.Ціна без/гот, грн.Наявність
330R/3KM SFP-Трансiвер 330R/ 3KM 1x1000Base-BX-U, WDM, SM, 3км 330R/3KM 398.58398.58да
330T/3KM SFP-Трансiвер 330T/ 3KM 1x1000Base-BX-D, WDM, SM, 3км 330T/3KM 398.58398.58да
310GT SFP-Трансивер D-Link 310GT 1x1000BaseLX SM 10км, LC 310GT 649.74649.74звоните
312GT2 SFP-Трансивер D-Link 312GT2 1x1000BaseSX MM 2км, LC 312GT2 649.74649.74звоните
331R/20KM SFP-Трансивер 331R/20KM 1x1000Base-BX-U, WDM, SM, 20км, LC 331R/20KM 668.85668.85да
DEM-311GT Модуль D-Link SFP DEM-311GT 1port 1000BaseSX MM Fiber (до 550м) DEM-311GT 687.96687.96да
330R/10KM SFP-Трансивер 330R/10KM 1x1000Base-BX-U, WDM, SM, 10км, DDM 330R/10KM 698.88698.88да
330T/10KM SFP-Трансивер 330T/10KM 1x1000Base-BX-D, WDM, SM, 10км, DDM-мониторинг 330T/10KM 728.91728.91да
331R/40KM SFP-Трансивер 331R/40KM 1x1000Base-BX-U, WDM, SM, 40км, LC 331R/40KM 748.02748.02звоните
DEM-220T Модуль D-Link DEM-220T WDM 100BaseBX SFP LC DEM-220T 767.13767.13да
DPS-CB150-2PS Кабель D-Link DPS-CB150-2PS DPS-CB150-2PS 769.86769.86звоните
DEM-220R Модуль D-Link DEM-220R WDM 100BaseBX SFP LC DEM-220R 775.32775.32да
331T/20KM SFP-Трансивер 331T/20KM 1x1000Base-BX-D, WDM, SM, 20км, LC 331T/20KM 879.06879.06да
DEM-CB100S Кабель D-Link DEM-CB100S 10-GbE SFP+ Direct Attach Cable, 1m DEM-CB100S 1 078.351 078.35звоните
331T/40KM SFP-Трансивер 331T/20KM 1x1000Base-BX-D, WDM, SM, 20км, LC 331T/40KM 1 154.791 154.79звоните
DEM-331T Модуль D-Link SFP DEM-331T 1port 1000BaseLX SM Fiber WDM (40км) DEM-331T 1 597.051 597.05да
DEM-CB300CX Кабель стекирования D-Link DEM-CB300CX 10GE-CX4, 3м DEM-CB300CX 1 842.751 842.75звоните
432XT SFP+Трансивер D-Link 432XT 1x10GBaseLR DDM SM, 10m, LC duplex 432XT 2 244.062 244.06да
436XT-BXD/40KM SFP+Трансивер D-Link 436XT-BXD/40KM 1x10GBaseLR SM WDM 40km, LC 436XT-BXD/40KM 4 583.674 583.67звоните

Всього рядків: 19

Ви замовили:

    Очистити
    Оформити заказ Обрано: 0 товарів Сума: 0
    Всі категорії
    Всі виробники
    Завантажити повний прайс в форматі:
    XLS ZIP